Sportowe

 

Strona główna
Wstecz
Aktualności
eAkademia
Ogłoszenia
Szkoła
Uczniowie
Nauczyciele
Publikacje
Mistrz klaw.
Galeria
Filmy
Księga gości
Forum
Linki

2009/2010
 
    2008/2009
 
        2007/2008
 
            2006/2007
 
                 2005/2006
                2004/2005
               2003/2004
              2002/2003
             2001/2002
            2000/2001
Rok szkolny 2009/2010
  • Zawody na szczeblu wojewódzkim
    • XIII ZAWODY POWIATOWE W LIDZE LA, Chłopcy - 26.05.2010 Lublin, IX miejsce w województwie
    • Sztafetowe biegi przełajowe  27.10.2009r. Tomaszów Lubelski, XI miejsce w województwie (chłopcy: Rak Jarosław III a, Lejbt Jarosław III b, Larwa Łukasz III a, Mazur Kamil III b, Pender Jarosław III b, Koman Kamil III c, Wójcik Mateusz II b, Podlecki Sylwester III a, Wróbel Patryk II b, Staniuk Waldemar III c)
  • Zawody na szczeblu rejonowym
    • XII ZAWODY POWIATOWE W LIDZE LA.  - Chłopcy - 18.05.2010 Kraśnik, I miejsce w rejonie
    • Podymny Daniel – II m. w pchnięciu kulą chłopców
    • Mazur Kamil – III m. w biegu na 300m chłopców
    • Lejbt Jarosław - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
    • Wójcik Mateusz - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
    • Mazur Kamil - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
    • Rak Jarosław - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
  • II sztafetowe biegi przełajowe – zawody rejonowe – 2.10.2009 Biłgoraj, II miejsce w rejonie (chłopcy)
 
  • Zawody na szczeblu międzypowiatowym
    • IX MIEDZYPOWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCOW „PIŁKARSKA KADRA CZEKA”, Łaszczów – 24.05.2010, I miejsce (Rak Jarosław III a, Podlecki Sylwester III a, Dworniczak Marcin III a, Zwoliński Paweł III a, Grzyb, Łukasz III a, Mazur Kamil III b, Lejbt Jarosław III b, Pender Jarosław III b, Koman Kamil III c, Wróbel Patryk II b, Hałajko Krzysztof III a, Grzyb Krzysztof III b, Brzyski Grzegorz III b, Grzyb Rafał III b, Wójcik Mateusz II b, Padjasek Mateusz III c
     
  • Zawody na szczeblu powiatowym
    • XV KONKURS WIEDZY O SPORCIE BIŁGORAJSKIM „RÓŻANIEC 2010”, Rak Jarosław – I m., Koman Kamil - II m., Podlecki Sylwester – III m.
       
    • X ZAWODY POWIATOWE W LIDZE LA. – 11.05.2010 BIŁGORAJ
      II m. w zawodach powiatowych dziewcząt:
    • Żmijan Agnieszka  - I m. w pchnięciu kulą dziewcząt
    • Malec Aleksandra – II m. w biegu na 600m dziewcząt
    • Rak Joanna – III m. w biegu na 100 m dziewcząt
    • XI ZAWODY POWIATOWE W LIDZE LA.  - Chłopcy - 11.05.2010 BIŁGORAJ,
      I miejsce w powiecie:
    • Larwa Łukasz – I m. w biegu na 2000m chłopców
    • Podlecki Sylwester  – II m. w biegu na 2000m chłopców
    • Kamil Koman – III m. w biegu na 2000m chłopców
    • Rak Jarosław – I m. w biegu na 300m chłopców
    • Mazur Kamil -  II m. w biegu na 300m chłopców
    • Podymny Daniel – II m. w pchnięciu kulą chłopców
    • Lejbt Jarosław - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
    • Wójcik Mateusz - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
    • Mazur Kamil - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
    • Rak Jarosław - I m. w biegu sztafetowym 4x100m chłopców
  • VIII Powiatowy Turniej  w Piłce Nożnej Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka”  - 12.05.2010 – Księżpol, I miejsce w powiecie
  • VII Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej Chłopców – 6.05.2010r. – Majdan Nepryski, II miejsce w powiecie
  • VI Powiatowy Turniej w Piłce Ręcznej Chłopców – 9.03.2010r. Biłgoraj, II m. w powiecie (Pender Jarosław III b, Wurszt Marcin III b, Buczko Łukasz III b, Grzyb Krzysztof III b, Lejb Jarosław III b, Przytuła Kamil III c, Koman Kamil III c, Czuryło Jacek III c, Padjasek Mateusz III c, Kaproń Kamil I a, Połuch Daniel III a)
  • I Sztafetowe biegi przełajowe – zawody powiatowe – 30.09.2009r. Biłgoraj, I miejsce w powiecie (chłopcy), III miejsce w powiecie (dziewczęta)
  • III Zawody Powiatowe w badmintonie chłopców, 3.11.2009r., Biłgoraj – II m. w powiecie (Jarosław Pender 3b, Marcin Wurszt 3b)
  • III Zawody Powiatowe w badmintonie chłopców, 3.11.2009r., Biłgoraj – II m. w powiecie (Jarosław Pender 3b, Marcin Wurszt 3b)
  • IV Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt, 10.12.2009r. -  Lipiny Dolne – III miejsce w powiecie, Rój Agata – III a, Masłowska Justyna - I a
  • V Powiatowy Turniej Szachowy – Indywidualny – 9.02.2009 Aleksandrów, III m. w powiecieKusiak Ewa – III a
  • Indywidualne Biegi Przełajowe – „Zawody Powiatowe w Mistrzostwie Miasta Biłgoraj, I miejce, Rak Jarosław – III a
  • XVI- Powiatowy Turniej w Koszykówce – chłopcy – V m. , dziewcząt  - IV m.
  • XVII- Powiatowy Turniej w Siatkówce – chłopcy – V m. , dziewcząt  - V m.
  • XVIII- Powiatowy Turniej w Badminton  –  dziewcząt  - IV m. w powiecie
  • XIX- Powiatowy Turniej w Szachach Drużynowych – VII m. w powiecie
  • XX- Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym Indywidualnym – Justyna Masłowska – IV m. w powiecie
 
  • Rok szkolny 2008/2009
    1. Zawody na szczeblu wojewódzkim
      • Łukasz Danaj (IIIa) - I m w województwie w biegu na 100 m
      • Paweł Nieścior (IIIc) - V m w biegu na 1000 m
      Łukasz Danaj zajął I miejsce w konkursie na Najlepszego Sportowca Powiatu Biłgorajskiego w roku szkolnym 2008/2009 w kategorii Gimnazjada
      Paweł Nieścior zajął III miejsce w konkursie na Najlepszego Sportowca Powiatu Biłgorajskiego w roku szkolnym 2008/2009 w kategorii Gimnazjada
       
    2. Zawody na szczeblu międzypowiatowym                 
      • Gimnazjum w Obszy chłopcy - II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w II etapie eliminacji XI edycji turnieju Piłkarskiego Coca - Cola Cup 2009.
    3. Zawody na szczeblu powiatowym
      1. Liga LA chłopców drużynowo -  I  miejsce w powiecie
        1. Luchowski Mateusz  -III c
        2. Paczwa Przemysław  -III b
        3. Mazur Kamil  -II b
        4. Połuch Damian   - III a
        5. Larwa Łukasz  - II a
        6. Nieckarz  Mateusz  -III b
        7. Okapiec Dawid –III a                               
        8. Pękala Rafał –III a
        9. Kida Hubert -III c          
        10. Bednarczuk Mateusz –III a
        11. Mateusz Huba –III b
      2. Liga LA chłopców - indywidualnie:
        • Paweł Nieścior IIIc – I m w biegu na 1000 m chłopców
        • Łukasz Danaj IIIa –I m  w biegu na 100 m chłopców
        • Jarosław Lejbt IIb –Im w biegu na 300m  chłopców     
        • Anna Czuryło IIIa - Im w pchnięciu kulą
        • Kamila Traczykiewicz IIIc - III m w pchnięciu kulą
        • Aleksandra Malec IIb - IIIm w biegu na 600m
        • Jarosław Pender IIb - I m w biegu 4 x 100m chłopców
      3. Rafał Kusiak IIIc - III miejsce w VIII szkolnych indywidualnych mistrzostwach powiatu biłgorajskiego w szachach
      4. Piłka koszykowa dziewcząt - III miejsce w powiecie , drużyna Gimnazjum w Obszy:
        1. Aleksandra Bil IIIc
        2. Sylwia Typek IIIc
        3. Karina Krzyszycha IIb
        4. Justyna Abramczyk Ia
        5. Katarzyna Koman Ia
        6. Justyna Koman Ia
        7. Anna Lejbt Ia
        8. Maria Nieścior Ia
        9. Kamila Traczykiewicz IIIc
      5. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - II m
        1. Sylwester Podlecki IIa
      6. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - IX m
      7. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt- III m (Agata Rój IIa, Karolina Dąbrowska IIIa)
      8. Badminton - chłopcy (Dawid Okapiec IIIa, Przemysław Paczwa IIIb) III m, dziewczęta (Aleksandra Bil IIIc, Kamila Traczykiewicz IIIc) V m
      9. Szachy drużynowe - VII m
      10. Piłka koszykowa - chłopcy IV m, dziewczęta III m
    4. Zawody na  szczeblu międzygminnym
      • Piłka ręczna - chłopcy II m
    Rok szkolny 2007/2008
    • Zawody na szczeblu międzypowiatowym                 
      • Gimnazjum w Obszy chłopcy - „Coca cola” – I m
    • Zawody na szczeblu powiatowym
      • Katarzyna Łosiniecka - szachy - IV m
      • Karolina Dąbrowska i Agata Rój- tenis stołowy - II m
      • Rafał Kusiak - szachy - I m
      • Karolina Dąbrowska - tenis stołowy - IV m
      • Beata Welcz - tenis stołowy -V m
    • Zawody na szczeblu powiatowym drużynowe
      • Gimnazjum w Obszy - biegi przełajowe - IV m
      • Gimnazjum w Obszy chłopcy - „Coca cola”- I m
     
  • Rok szkolny 2006/2007
    • Zawody na szczeblu wojewódzkim
      • Nieścior Paulina-biegi przełajowe - I m w województwie
      • Mach Angelika-biegi przełajowe - II m w województwie
      • Zawody na szczeblu wojewódzkim drużynowe
      • Gimnazjum w Obszy- lekkoatletyka -V m
      • Gimnazjum w Obszy- biegi przełajowe -VI m
    • Zawody na szczeblu rejonowym drużynowym
      • Gimnazjum w Obszy - lekkoatletyka - II m
      • Gimnazjum w Obszy - biegi przełajowe - Im
    • Zawody na szczeblu powiatowym
      • Huba Robert- szachy - I m
      • Zimroz Rafał- szachy - I m
      • Czuryło Anna-lekkoatletyka - III m
      • Komosa Łukasz-lekkoatletyka - I m
      • Syta Alicja-lekkoatletyka - III m
    • Zawody na szczeblu powiatowym drużynowe
      • Gimnazjum w Obszy-biegi przełajowe - IV m
      • Gimnazjum w Obszy- biegi przełajowe - I m
      • Gimnazjum w Obszy-puchar drużynowy  siatkówka - II m
     
  • Rok szkolny 2005/2006
    • Zawody na szczeblu wojewódzkim
      • Sztafetowe biegi przełajowe – II m dziewcząt województwie
      • Liga atletyczna drużynowo
        • IX m w zawodach wojewódzkich chłopców
        • II m w zawodach wojewódzkich dziewcząt
      • Liga atletyczna indywidualnie
        • Siebielec Tomasz – pchnięcie kulą – II m w województwie
        • Nieścior Paulina – bieg na 600 m – IV m w województwie
        • Mach Angelika – bieg na 1000 m – II m w województwie
      • Paulina Nieścior  - I miejsce Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych w kategoriach młodzieżowych
      • Angelika Mach - II miejsce Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych w kategoriach młodzieżowych
      • Paulina Nieścior - I miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt (rocznik 1990, 91, 92) Włodawa
      • Angelika Mach - II miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt (rocznik 1990, 91, 92) Włodawa
      • Joanna Kostek - IV miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt (rocznik 1990, 91, 92) Włodawa
      • Gimnazjum w Obszy - II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
       
    • Zawody na szczeblu rejonowym
      • Liga atletyczna drużynowo
        • I m w zawodach rejonowych chłopców
        • I m w zawodach rejonowych dziewcząt
      • Liga atletyczna indywidualnie
        • Sieniawski Grzegorz – bieg na 2000 m – III m w rejonie
        • Siebielec Tomasz – pchnięcie kulą – II m w rejonie
        • Sztafeta 4x100 m chłopców – III m w rejonie
        • Syta Alicja – bieg na 100 m – I m w rejonie
        • Nieścior Paulina – skok wzwyż – II m w rejonie
        • Abramczyk Joanna – pchnięcie kulą – I m w rejonie
        • Mach Angelika – bieg na 1000 m – I m w rejonie
        • Nieścior Paulina – bieg na 600 m – II m w rejonie
     
    • Zawody na szczeblu powiatowym
      • Liga atletyczna drużynowo
        • I m w zawodach powiatowych chłopców
        • I m w zawodach powiatowych dziewcząt
      • Liga atletyczna indywidualnie
        • Buczko Michał – skok wzwyż – I m w powiecie
        • Przeszło Piotr – bieg na 300 m – I m w powiecie
        • Syty Rafał – bieg na 300 m – III m w powiecie
        • Sieniawski Grzegorz – bieg na 2000 m – II m w powiecie
        • Grzyb Damian – bieg na 100 m – III m w powiecie
        • Sztafeta 4x100 m chłopców – I m w powiecie
        • Siebielec Tomasz – pchnięcie kulą – II m w powiecie
        • Syta Alicja – bieg na 100 m – I m w powiecie
        • Mach Angelika – bieg na 1000 m – I m w powiecie
        • Nieścior Paulina – bieg na 600 m – I m w powiecie
        • Sztafeta 4x100 m dziewcząt – III m w powiecie
        • Nieścior Paulina – skok wzwyż – I m w powiecie
        • Luchowska Ewa – bieg na 300 m – III m w powiecie
        • Peć Aleksandra – skok wzwyż – III m w powiecie
      • Piłka nożna chłopców (11-to osobowa) – III m w zawodach powiatowych chłopców
      • Piłka nożna dziewcząt (5-cio osobowa) – II m w zawodach międzygimnazjalnych dziewcząt
      • Piłka siatkowa – II m w zawodach międzygimnazjalnych dziewcząt
      • Piłka siatkowa – II m w zawodach międzygimnazjalnych chłopców
      • Piłka ręczna – II m w zawodach międzygimnazjalnych dziewcząt
      • Piłka ręczna – II m zawodach międzygimnazjalnych chłopców
      • Piłka nożna halowa – II m w zawodach międzygimnazjalnych chłopców
      • Szachy drużynowe – IV m w powiecie
      • Tenis stołowy drużynowy – V m chłopców w powiecie
      • Tenis stołowy drużynowy – II m dziewcząt w powiecie
      • Paulina Nieścior - I miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości Józefów 2005
      • Angelika Mach - II miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości Józefów 2005
      • Beata Huba - IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie tenis stołowy drużynowy dziewcząt
      • Joanna Pelowska, Beata Huba - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie tenis stołowy drużynowy dziewcząt
      • Joanna Pelowska, Beata Huba - I miejsce w Pierwszym Mikołajkowym Turnieju w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkoł Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
       
  • Rok szkolny 2004/2005
    • Zawody na szczeblu powiatowym
      • I miejsce w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt
      • I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
      • I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
      • I miejsce w skoku wzwyż - Ewa Brzyska
      • I miejsce w biegu na 100 m - Damian Danaj
      • I miejsce w sztafecie 4 x 100 m chlopców
      • I miejsce w biegu na 1000 m - Angelika Mach
      • I miejsce w biegu na 600 m - Paulina Nieścior
      • I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Kusa
      • II miejsce w biegu na 300m - Dawid Wrębiak
      • II miejsce w skoku wzwyż - Paulina Nieścior
      • I miejsce w pchnięciu kulą - Tomasz Siebielec
      Zawody na szczeblu rejonowym
      • IV miejsce w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt
      • I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
      • I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
      • I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
      • II miejsce w sztafecie 4 x 100 m chlopców
      • II miejsce w skoku wzwyż - Paulina Nieścior
      • III miejsce w biegu na 1000 m - Angelika Mach
      • II miejsce w biegu na 600 m - Paulina Nieścior
      • I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Kusa
      • I miejsce w biegu na 100 m - Damian Danaj
      • III miejsce w pchnięciu kulą - Edyta Stafisz
    • Zawody na szczeblu wojewódzkim
      (uczniowie Gimnazjum w Obszy zdobyli łącznie 20 medali)
    • Inne:
      • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej chłopców Coca-Cola CUP
      • Bogdan Sajewski - II miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości  Józefów 2004
      • Paulina Nieścior - I miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości  Józefów 2004
       
  • Rok szkolny 2003/2004
    • Zawody na szczeblu wojewódzkim i wyższym
      • Aneta Kusa - I miejsce w pchnięciu kulą w zawodach SAMSUNG - ATHLETIC CUP Biała Podlaska
      • Aneta Kusa - VI miejsce w pchnięciu kulą w zawodach SAMSUNG - ATHLETIC CUP Warszawa (zawody centralne)
         
    • Zawody na szczeblu rejonowym
      • Gimnazjum w Obszy Drużyna Dziewcząt - II miejsce w biegu przełajowym 10 x 800m Biłgoraj
      • Damian Danaj - III miejsce w biegu na 100m Biłgoraj
      • Monika Kapka - II miejsce w pchnięciu kulą Biłgoraj
      • Anna Traczykiewicz - II miejsce w skoku wzwyż
      • Paweł Syty - III miejsce w biegu na 2000 m
      • Anna Parnak - I miejsce w biegu na 300 m
      • Drużyna Gimnazjum w Obszy - II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Biłgoraj
      • Drużyna dziewcząt - VI miejsce w biegach sztafetowych dziewcząt Janów Lubelski
    • Zawody na szczeblu powiatowym
      • Lekkoatletyka Biłgoraj (wrzesień 2003)
        • Tomasz Łuszczak - V miejsce w biegu na 2500 m
        • Marcin Basz - III miejsce w biegu na 1500 m
        • Anna Rak - II miejsce w biegu na 1500 m
        • Wioleta Sieniawska - III miejsce w biegu na 1500 m
        • I miejsce Dziewcząt drużynowo
      • Anna Rak - I miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości Józefów 2003
      • Woleta Sieniawska - II miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości Józefów 2003
      • Tomasz Łuszczak - III miejsce w Otwartym Ulicznym Biegu Niepodległości w Józefów 2003
      • Gimnazjum w Obszy - I miejsce w Turnieju Szachowym w Aleksandrowie
      • Drużyna dziewcząt - I miejsce w Sztafetowych Biegach Dziewcząt Biłgoraj
      • Dawid Wrębiak - VI miejsce w biegu na 1500 m Biłgoraj
      • Tomasz Łuszczak - III miejsce w biegu na 2000 m Biłgoraj
      • Ewa Sieniawska - III miejsce w biegu na 1000m Biłgoraj
      • Marta Grzyb - VI miejsce w biegu na 1500 m Biłgoraj
      • Lekkoatletyka Biłgoraj (maj 2003)
        • Arkadiusz Rak - III miejsce w biegu na 300m
        • Paweł Syty - I miejsce w biegu na 1000 m
        • Anna Traczykiewicz - II miejsce w skoku wzwyż
         
 
  • Rok szkolny 2002/2003
    • 2002
      • Sztafetowe biegi przełajowe
        Zawody powiatowe
        • dziewczęta - I miejsce - awans na zawody rejonowe
        • chłopcy - VI miejsce
        Zawody rejonowe - Janów Lubelski
        • dziewczęta - I miejsce -awans na zawody wojewódzkie
        Zawody wojewódzkie - Tomaszów Lubelski
        • dziewczęta - VII miejsce
        skład drużyny:
        • Anna Rak, Anna Parnak, Wioleta Sieniawska, Agnieszka Sajewska, Ewa Łotysz, Barbara Kominek, Marta Grzyb, Anna Padiasek, Angelika Rój, Alicja Rak
         
      • Uliczne biegi z okazji Dnia Niepodległości w Józefowie
        bieg dziewcząt:
        • Anna Rak - I miejsce
        • Anna Parnak - II miejsce
        • Wioleta Sieniawska - III miejsce
        bieg chłopców:
        • Marcin Koman - I miejsce
        • Paweł Syty - II miejsce
           
      • Zawody powiatowe w badmintonie
        • dziewczęta - III miejsce
        • chłopcy - IV miejsce
           
      • Turniej szachowy - zawody powiatowe
        • drużyna Gimnazjum Obsza - V miejsce
           
      • Turniej tenisa stołowego - zawody powiatowe
        • Anna Parnak - V miejsce - awans na zawody rejonowe
           
      • Biegi przełajowe - zawody wojewódzkie w Lubartowie
        dziewczęta:
        • Anna Rak - 22 miejsce
        • Anna Parnak - 24 miejsce
        chłopcy:
        • Paweł Syty - 20 miejsce
        • Marcin Koman - 27 miejsce
     
  • Rok szkolny 2001/2002
    • 2001
      • Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt – IV miejsce w powiecie
       
      • Sztafetowe biegi przełajowe chłopców – V miejsce w powiecie
       
      • tenis stołowy dziewcząt (indywidualnie) – zawody powiatowe
        • Anna Padiasek – III miejsce – awans na zawody rejonowe w Dzwoli
        • Barbara Pietryszyn – V miejsce - awans na zawody rejonowe w Dzwoli
       
      • Biegi uliczne z okazji „Dnia Niepodległości” w Józefowie
        • Anna Rak – I miejsce
        • Anna Parnak – II miejsce
    • 2002
      • Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym:
        Dziewczęta indywidualnie:
        • Barbara Pietryszyn – I miejsce
        • Anna Padiasek – II miejsce
        • Agnieszka Kowalik - III miejsce
        Chłopcy indywidualnie:
        • Marek Szostak – II miejsce
        • Łukasz Dzikoń – IV miejsce
        Wszyscy awans na zawody wojewódzkie w Kocudzy
       
      • Tenis stołowy - II mistrzostwa województwa w tenisie stołowym:
        Gimnazjum w Obszy - drużynowo - IV miejsce    
       
      • Lekkoatletyka - zawody powiatowe
        bieg na 300m
        • Anna Parnak - II miejsce - awans na zawody rejonowe
        bieg na 2000m
        • Marcin Koman - II miejsce - awans na zawody rejonowe
        • Paweł Syty - III miejsce - awans na zawody rejonowe
        pchnięcie kulą
        • Monika Kapka - III miejsce - awans na zawody rejonowe
       
      • Lekkoatletyka - zawody rejonowe
        bieg na 300m
        • Anna Parnak - II miejsce - awans na zawody wojewódzkie
        pchnięcie kulą
        • Monika Kapka - IV miejsce
        bieg na 2000m
        • Marcin Koman - V miejsce
        • Paweł Syty - VII miejsce
        bieg na 300m
        • Łukasz Wróbel - II miejsce - awans na zawody wojewódzkie
         
      • Lekkoatletyka - zawody wojewódzkie w Zamościu
        bieg na 300m
        • Anna Parnak - III miejsce (brązowy medal)
        bieg na 300m
        • Łukasz Wróbel - XII miejsce
 
  • Rok szkolny 2000/2001
    • 2000
      • drużyna - tenis stołowy dziewcząt – II miejsce w powiecie – awans na zawody rejonowe
        drużyna - tenis stołowy chłopców – III miejsce w powiecie
       
      • tenis stołowy chłopców
        • Marek Szostak– III miejsce w powiecie, awans na zawody rejonowe
        • Marek Szostak – VI miejsce na zawodach rejonowych
    • 2001
      • tenis stołowy dziewcząt (indywidualnie) – mistrzostwa powiatu biłgorajskiego 
        • Agnieszka Kowalik – 1 miejsce 
        • Anita Basz – II miejsce 
        • Barbara Pietryszyn – III miejsce 
        Wszystkie awansowały na zawody wojewódzkie w Kocudzy
       
      • L.A. - skok wzwyż dziewcząt – zawody powiatowe - Biłgoraj
        • Barbara Gnap - III miejsce – awans na zawody rejonowe w Bełżycach
        zawody rejonowe Bełżyce
        • Barbara Gnap - III miejsce – awans na zawody wojewódzkie
        zawody wojewódzkie w Zamościu
        • Barbara Gnap - VIII miejsce w województwie
       
      • L.A. – bieg na 300m chłopców – zawody powiatowe – Biłgoraj
        • Łukasz Wróbel – III miejsce - awans na zawody rejonowe Bełżycach
        zawody rejonowe Bełżycach
        • Łukasz Wróbel – II miejsce - awans na zawody wojewódzkie w Zamościu
        zawody wojewódzkie w Zamościu
        • Łukasz Wróbel – VIII miejsce w województwie
       
      • L.A. chłopcy Liga lekkoatletyczna – V miejsce w powiecie
       
      • Siatkówka chłopców – V miejsce w powiecie
       
      • Koszykówka chłopców – VI miejsce w powiecie

      • IV miejsce we współzawodnictwie Gimnazjów powiatu biłgorajskiego za rok 2000/2001


Licznik odwiedzin strony   Ostatnia aktualizacja 30 września 2013.  Twój numer IP:      Administrator: Jarosław Jaworowski (ov3rjar@gmail.com)