Przedmiotowe

 

Strona główna
Wstecz
Aktualności
eAkademia
Ogłoszenia
Szkoła
Uczniowie
Nauczyciele
Publikacje
Mistrz klaw.
Galeria
Filmy
Księga gości
Forum
Linki

2008/2009   

 

    2007/2008

 

        2006/2007

 

           2005/2006

         2004/2005

      2003/2004

    2002/2003

    2001/2002

 

  • Rok szkolny 2008/2009

    • Uczniowie promowani lub kończący szkołę z wyróżnieniem:

      • Jolanta Huba, klasa I a, średnia ocen: 5,07

      • Linda Kubów, III a, 5,00

      • Aleksandra Luchowska, III a, 5,00

      • Karolina Mikita, II c, 5,00

      • Aneta Gałka, II c, 4,93

      • Łukasz Przysiadłowski, I b, 4,93

      • Agnieszka Szkoda, III a, 4,93

      • Anna Czuryło, III a, 4,87

      • Karolina Dąbrowska, III a, 4,87

      • Artur Gałka, Ib, 4,87

      • Agata Litkowiec, III a, 4,87

      • Dawid Rozmyślak, III a, 4,86

      • Dominika Borowiec, III a, 4,81

      • Joanna Brzyska, III a, 4,81

      • Sandra Chodara, I a, 4,80

      • Mateusz Padiasek, II c, 4,80

  • 100% frekwencja w roku szkolnym 2008/2009 - Karolina Mikita (II c)

  • Konkurs recytatorski Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej - Grażyna Popowicz (II c) II miejsce, Aleksandra Czuryło (II c) III miejsce

  • III miejsce w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu ŻyciaPCK - Agnieszka Szkoda, klasa 3a

  • V miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK - Zespół Ratowniczy PCK przy Gimnazjum w Obszy

  • Rok szkolny 2007/2008

    • III miejsce w konkursie plastycznym o zasięgu powiatowym zorganizowanym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi - "Człowiek - wróg czy przyjaciel Ziemi?" - Agnieszka Szkoda, klasa 2a.

    • V miejsce w konkursie wiedzy o Janie Pawle II w Biłgoraju - Aleksandra Syta, klasa 3a.

    • Katharina Anna Pflüger, klasa 2b - laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego na szczeblu wojewódzkim (foto01, foto02)

  • Rok szkolny 2006/2007

    • III miejsce w konkursie piosenki turystycznej w Józefowie - Anna Smolak

    • I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Biłgoraju - drużyna Gimnazjum w Obszy

    • I miejsce w konkursie recytatorskim w Biłgoraju - Marta Gutyj

    Rok szkolny 2005/2006

    • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Biłgoraju - Zespół Ratowniczy PCK z Gimnazjum w Obszy, w składzie: Marta Gutyj, Mateusz Mulawa, Edyta Welcz.

    • Ogólnopolski konkurs plastyczny - kwalifikacja do II etapu - Estera Rozmyślak

    • IV miejsce w konkursie wiedzy o prymasie Wyszyńskim w Biłgoraju- Justyna Niewiadomska

    • I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej - Diana Kubów
       

  • Rok szkolny 2004/2005

    • Laureatka konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego (na szczeblu wojewódzkim) - Małgorzata Komosa klasa 3a

    • Finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki (na szczeblu wojewódzkim) - Małgorzata Komosa klasa 3a

    • I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Biłgoraju - Zespół Ratowniczy PCK z Gimnazjum w Obszy

    • I miejsce w III Powiatowym Międzygimnazjalnym konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej - Wioleta Mielnik

    • Wyróżnienie dla Gimnazjum w Obszy w konkursie organizowanym w ramach Pierwszego Ogólnopolskiego Sympozjum Młodych Matematyków - Lublin

     

  •  Rok szkolny 2003/2004

    • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Biłgoraju - Zespół Ratowniczy PCK z Gimnazjum w Obszy

    • Laureaci Konkursu Matematycznego - "ZAGIMAK" - Małgorzata Komosa, Arkadiusz Lamentowicz, Sylwester Tor

 

  • Rok szkolny 2002/2003

    • Powiatowe olimpiady przedmiotowe - Biłgoraj

      • humanistyczna - Alicja Komosa, Dorota Krupka, Monika Tiara

      • j. rosyjski - Alicja Komosa - awans na etap wojewódzki

    • II etap konkursu historycznego organizowanego przez IPN - Lublin - Dorota Krupka

    • III etap konkursu matematycznego "Zagimak" Alicja Komosa

    • II etap turnieju humanistycznego - Biłgoraj Monika Tiara, Dorota Krupka, Małgorzata Ryba

    • Arkadiusz Lamentowicz, Małgorzata Komosa (oboje klasa IIa) odpowiednio III i IV miejsce w konkursie matematycznym KANGUR organizowanym przez Osrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu. Zobacz zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród

 

Rok szkolny 2001/2002

  • 2001/2002

    • Międzygminny konkurs recytatorski poezji powstańczej im. Mieczysława Romanowskiego - Józefowie

      • Karolina Syta - 1 miejsce

    • Powiatowa Olimpiada o zdrowym stylu życia - Biłgoraj

      • Ewa Wielgan - 3 miejsce

    • Powiatowe olimpiady przedmiotowe - Biłgoraj

      • historia - Mateusz Mulawa, Daniel Parnak - awans na etap wojewódzki

      • chemia - Mateusz Mulawa

      • j. rosyjski - Wioleta Kutnia, Agata Mielniczek


Licznik odwiedzin strony   Ostatnia aktualizacja 30 września 2013.  Twój numer IP:      Administrator: Jarosław Jaworowski (ov3rjar@gmail.com)